My jsme Aerovision Group

Kdo jsme a co deláme?

Aerovision Group s.r.o. je společnost zaměřující se na letecké práce s využitím bezpilotních systémů (dronů). Od roku 2015 nabízíme:

  • Profesionální foto/video
  • Průmyslové inspekce a aplikace na míru
  • Aplikace pro „chytré“ zemědělství
  • Snímání vitality plodin a lesních kultur
  • Pasportizaci ploch, bodová mračna a 3D modelace nejen pro výpočty kubatur

Máme za sebou také výzvy v podobě zpracovaných řešení bezpilotních systémů na míru dle přání klienta. Každé další aplikace se ujímáme rádi a s nadšením k úplné spokojenosti zadavatele.

Všichni členové našeho týmu jsou školení a atestovaní profesionálové. Mimo létání s bezpilotními prostředky vyvíjíme vlastní aplikace a stavíme drony přesně na míru nám, i našim klientům. Všechny modernizace a údržby provádí naši technici ve vlastním zázemí.

Naše drony i piloti jsou atestovaní Úřadem civilního letectví a firma Aerovision Group s.r.o. disponuje povolením k provozování leteckých prací bezpilotními letadly. Všechny naše stroje i členové našeho týmu jsou pojištěni na způsobené škody vůči třetím stranám a stejně tak je pojištěno i vybavení se kterým pracujeme.

Profesionální software ve spojení s vlastním vysoce výkonným hardwarem zaručuje našim klientům spolehlivá, přesná a naprosto profesionální data, která od nás vyžadují.

Kontaktujte nás

17.000
letových hodin

S bezpilotními letouny máme mnohaletou praxi. Všichni naši piloti jsou profesionálové s náletem v řádech stovek hodin.

121
spokojených klientů

Přidejte se i Vy k velké řadě našich spokojených zákazníků, mezi které patří například Skupina ČEZ, Lesy České Republiky a další.

3500
hodin inspekčních záznamů

Velkou částí naší práce jsou inspekční lety. Jde zejména na Fotovoltaické elektrárny, teplovodní a jiná potrubí, nebo například kontrola pásových dopravníků.