Elektrotechnik

Pracovní doba: Po-Pá, 8 hodin denně

Nástup: ihned

Náplň práce:

  • vyhledávání inženýrských sítí a jejich vyznačení v terénu – NN, VN
  • komunikace s měřičským týmem
  • spolupráce s techniky provozovatele inženýrských sítí
  • po celou pracovní dobu budete v terénu na čerstvém vzduchu

 Požadavky:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s výučním listem v oboru elektro
  • Praktické zkušenosti s lokátorem inženýrských sítí výhodou – případně zaučíme
  • Schopnost číst technickou dokumentaci
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Platnou kvalifikaci podle §6 nařízení vlády 194/2022 Sb.
  • Nutná samostatnost, preciznost

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Práci s nejmodernějším vybavením na trhu
  • Plnohodnotné zaškolení k požadované činnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Služební vozidlo k dopravě na výkon práce, placené PHM

V případě zájmu nám pošlete svůj životopis na email office@aerovisiongroup.com nebo využijte kontaktního formuláře níže.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Máte zájem u nás pracovat?

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.